Luizit i kërkojnë autograf, ai ia kthen: Po më duket vetja si CR7

Në After Party-n Big Brother Vip Albania ku ishin të ftuar të gjithë ish-banorët, vëmendjen më të madhe padyshim e mori Luiz Ejlli, fitues i këtij edicioni dhe banori më i pëlqyer i publikut për katër muaj e gjysmë sa qëndroi në shtëpi.

Secila lëvizje që po bën këto ditë komentohet nga fansat e tij që dëshirojnë të shohin edhe jetën e tij jashtë dyerve të Big Brother.

Në festën ku po morën pjesë, një fans i ka kërkuar një autograf, ndërsa ia dha ai tha se po i duket vetja si Cristiano Ronaldo.

Teksa performonin bashkë në skenë, Noizy befasoi Luizin me një super lajm ku do performojnë bashkë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu