“Ma jep pak dorën”, Olta dhe Luizi i japin dorën njëri tjetrit

Olta i ka kërkuar Luizit t’i japë dorën. Më pas të tre kanë bashkuar duart me njëri tjetrin dhe kanë shkëmbyer batuta.

Kiara ka kërkuar të lënë pas gjithçka që ka ndodhur, por nuk mohon faktin që mund të mërzitet nga situata të ndryshme.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu