“Mami më e lumtur”, Ardit Gjebrea ndan momentin special të Andresës me të birin (FOTO)

Andresa Ambrosio ose siç njihet nga të gjithë shqiptarët si Andresa e “ Telebingos” në fillim të këtij viti përjetoi ndjesinë më të bukur në botë, duke u bërë nënë për herë të parë.

Së fundmi ajo ka pagëzuar djalin e saj, Rafael-in në Katedralen e Shën Palit në Tiranë.

Edhe Ardit Gjebrea ka qenë në këtë ceremoni duke ndarë një foto nga ai moment me përshkrimin: “Rafael u pagëzua dhe mami i tij ishte më e lumtura në botë, duke e ndarë me ne gëzimin e saj.”- shkruan ai.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu