“Më zhgënjeve”, Luizi i ‘pret’ biletën dhe thumbon hapur banoren pas debateve: Kaq e pate? (VIDEO)

Debati i “ekzagjeruar” që Nita pati me Kristin, shtyu disa prej banorëve të mendonin se ishte për lojë. Dy prej tyre ishin Qetsori dhe Luizi. Ky i fundit madje i tha Nitës se e kishte paralajmëruar që ajo nuk do e shtynte dot lojën.

Duke folur me ironi, Luizi u shpreh se Nita nuk e mbajti dot lojën deri pasdite, por u dorëzua shpejt.

Nga ana tjetër gjatë një bisede mes Efit, Luizit, Deas dhe Kristit, ky i fundit u shpreh se ata do vuajnë shumë nëse ai shpallet finalisti i katërt.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu