Megi Pojani kërkon falje publike për videon që skandalizoi rrjetin: ‘Varret nuk lidhet vetëm me kujën e lotët’

Megi Pojani ka reaguar në lidhje me videon në varreza që i skandalizoi të gjithë dhe mori kritika të shumta.

Në një reagim në mediat sociale ajo shkruan se është e keqardhur. Por, shton se shkon shpesh te varri i stërgjyshes dhe kjo është mënyra e saj se si e ndërton marrëdhënien me të. Ajo shkruan se varret nuk lidhet vetëm me kujën e lotët, gjithsesi kërkon falje për këdo që është prekur nga veprimi i saj që e cilëson të pamatur.

Në fund ajo shkruan së uron që njerëzit ta mirëkuptojnë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu