Mendimi i parë që i erdhi Luizit në momentin kur u shpall fitues i Big Brother VIP

Menjëherë pas përfundimit të mbrëmjes finale të ‘Big Brother VIP Albania 2’, Luiz Ejlli ka dhënë një intervistë të shkurtë duke treguar emocionet e tij pas triumfit të madh.

Njëra nga pyetjet e gazetarit të Top Channel ishte se cili ishte mendimi i parë që i ka shkuar në mendje pasi iu përmend emri si fitues.

“Thjesht më shkoi mendja te baba im që nuk jeton më dhe ia kushtova atij këtë fitore dhe uroj që është duke më parë, duke më ndjekur dhe siç e thashë aty, uroj ta bëj krenar”, është shprehur ai.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu