Mes Kejvina Kthellës dhe Tea Trifonit, ja cilën do të takojë Luiz Ejlli pas daljes nga “BBV2”

Big Brother VIP Live nga shtëpia në Top Albania Radio rikthehet këtë të diel. Këtë herë Jonida Aliçkolli dhe Elona Duro do të intervistojnë Luiz Ejllin,

“Duhet të dal të takoj Kejvinën, besoj me Kejvinën do kem marrëdhënie të mirë, me Tean nuk do behemi kurrë, me Efin ta shofim kur të dalim…”, tha Luizi.

Luizi gjithashtu është shprehur se mes ish-banorëve e meritonin finalen disa prej tyre dhe ndër to edhe Kejvina Kthella.

“Kejvina, Ermiona, Armaldo dhe Olta…”, u shpreh banori i BBVA.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu