Mesazhi i fuqishëm i “Aleancës për shqiptarët” për bëmat e BDI-së dhe Ahmetit (VIDEO)

Aleanca për shqiptarët ka publikuar një video spot ku tregon për bëmat e BDI-së dhe Ali Ahmetit gjatë këtyre 15 viteve në udhëheqje të shqiptarëve. Një klasë shkollore që po shprazet jep mesazhin e kësaj Aleance për votuesin shqiptar. Ndiqeni…


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu