Mihrija e Lora i bëjnë ‘diss’ Zhaklinës, këndojnë këngë për kosovarët (VIDEO)

Deklarata e Zhaklinë Lekatarit ditë më parë se ndjehet e sigurt në mes të Serbisë, ka ngjallur shumë reagime. Në mesin e disa të famshmeve që i reaguan asaj, janë edhe Mihrija dhe Lora.

Motrat këngëtare i kanë bërë diss Zhakut përmes këngës kushtuar kosovarëve.

Ato u shfaqën bashkë dhe filluan ta këndojnë këngën e njohur në mes të qytetit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu