Momenti kur Marko Gjuriq hutohet pak, por Grenell ia kujton se duhet të nënshkruajë (VIDEO)

Kosova dhe Serbia, kanë nënshkruar sot marrëveshje ne Munih, për autostradat dhe hekurudhuat.

Marrëveshja u nënshkrua në prani të ambasadorit amerikan në Gjermani, Richard Grenell, njëherit, i dërguar i posaçëm i presidentit Trump për dialogun Kosovë-Serbi.

Ky është momenti kur Gjuriq hutohet pak, por Grenell ia përkujton që ‘ta vazhdojë me nënshkrimin’.

VIDEO:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu