Monika Lubonja agjëron për herë të parë këtë vit: Ndjenjë e bukur. Me fat Ramazanin!

Së fundmi, edhe aktorja e njohur shqiptare, Monika Lubonja, ka zbuluar se po agjëron për herë të parë këtë vit. Përmes një fotografie dhe statusi në Instagram ajo ka shkruar:

“Për here te pare me një sfide te re. Ndjenje e bukur. Me fat Ramazanin!”

Hera e parë e artistet dhe si duket po e kalon për mrekulli.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lubonja Monika (@monikalubonja)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu