Mos prisni ta shihni në televizion, çfarë do të bëjë Arbana në të ardhmen

Një ndër moderatoret më të dashura të ekranit është kthyer papritur edhe në një ndër kuzhinier e preferuara të shqiptarëve.

Ditën e sotme Arbana ka vendosur të realizojë një intervistë me ndjekësit e saj në Instagram, ku është pyetur nga një fanse: “Pse nuk hap një restorant?”.

Dhe nga përgjigja e saj kuptuam se e paska në plan diçka të tillë për në të ardhmen e afërt madje.

“Do ta hap sapo të jem pak më e lirë nga punët”, ka shkruar Arbana.

Nuk dihet nëse do i përkushtohet me kohë të plotë biznesit apo do e menaxhojë njëkohësisht me punën në televizion por mbetet për tu parë.

Moderatorja ndodhen në muajit e fundit të shtatzënisë dhe mesa thuhet lart e poshtë do sjellë në jetë një djalë.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu