Moti sot

Sot në ditën e parë të këtij fillim muaji gusht,moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe i nxehtë, njofton InfoShqip.com.

Temperaturat e mëngjesit do të sillen nga 14 deri më 24 gradë celsius, kurse gjatë ditës temperaturat do të arrijne deri më 38 gradë celsius.

Edhe Shkupi do të përballet me një mot të ngjashëm, temperaturat do të sillen nga 15 deri më 36 gradë celsius. InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu