Mungoi në dasëm, Luizi tregon pse nuk ishte nëna e tij

ShowbizMungoi në dasëm,Luizi tregon pse nuk ishte nëna e tij 1 orë më parëLuiz Ejlli është zyrtarisht burrë i martuar dhe dasma e tij bëri jo pak bujë.Ndërsa rëndom jemi mësuar që nëpër dasma të komentojmë fustanin e nuses,ushqimin,muzikën apo dekorin,kjo dasëm kishte tjetër dinamikë.Ku ishte mami i dhëndrit?

Luizi u martua pa familjarët e tij pranë dhe ndërsa u duk që për këngëtarin nuk ishte problem, mijëra shqiptarë reaguan negativisht. Luizi për Top Channel në ‘After Party-n e BBVIP2’ tha se të dielën ka shkuar menjëherë në Shkodër sepse ka pasur nënën sëmurë, duke lënë kështu të nënkuptohet edhe arsyeja e mungesës.

E besueshme mjaftueshëm?

Po motra,kunati,mbesat,dajallarë,xhaxhallarë,teze dhe kushurinj që e përfaqësojnë nuk ka?
Diçka ka këtu.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu