“Ndihem e sigurt në Serbi”, Nita Latifi i reagon ashpër ndaj Zhaklin Lekatarit

Opinjonistja e “Big Brother Vip” Zhaklin Lekatari së fundmi gjendet në Serbi prej ku ka postuar një fotografi ku shihej flamuri serb. ”Jam shumë e sigurt, në vend ku s’ka shqipe”, shkruante Zhaklin krahas fotos, teksa ka shkaktuar reagime në rrjet.

Mes të revoltuarëve, është dhe këngëtarja dhe ish-banorja e BBV, Nita Latifi, e cila ka reaguar përmes një postimi në InstaStory

“Hipokrizi e gjallë. Marre”, është shprehu artistja plotë mllef.

Kujtojmë se gjatë eksperiencës në Big Brother Vip, Zhaklina e konsideroi Nita Latifin si “Shote Galica”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu