Ndodh në Kosovë, shembet tribuna e cila u përurua në vitin 2019

Një ndodhi interesante ka ndodhur në futbollin kosovar.

Është shembur tribuna e stadiumit në Korishë të Prizrenit.

Ajo ishte përuruar në vitin 2019, dhe nuk dihet ende arsyeja e shëmbjes së tribunës.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu