Në çdo vend bashkë, Noizy ngjit Kiarën në skenë dhe i bën super dedikim

Luiz Ejlli fitoi një popullaritet të madh gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë e “Big Brother VIP” e tashmë që është jashtë shtëpisë së famshme ai po shijon frytet e tij. Mbrëmjen e djeshme këngëtari ka pasur koncertin e tij të parë së bashku me reperin e njohur Noizy.

Luiz Ejlli ka fituar një popullaritet të madh gjatë qëndrimit të tij në “Big Brother VIP”. Tashmë që ai është jashtë shtëpisë më të famshme në Shqipëri, po shijon suksesin.

Mbrëmjen e djeshme, këngëtari i njohur ka pasur koncertin e tij të parë së bashku me reperin e njohur, Noizy, të cilin e ka përmendur shumë në shtëpinë e BB VIP.

Luizi ka kënduar para qindra fansash, duke ngjitur në skenë dhe bashkëshorten e tij, Kiara Tito. Ai i ka dedikuar bashkëshortes këngën e shkruar posaçërisht për të.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu