‘Nëse më puth nuk më shpëton në zinxhir’, Luizi batuta me Nitën

Luizi nisi të “ngacmojë” Nitën për situatën me Shpatin duke i kërkuar puthje, e më pas duke i thënë se nëse ajo do e puthte, nuk e shpëtonte më në zinxhirin e nominimeve.

Nuk mungoi as reagimi i Shpatit i cili e quajti puthje me “helm”.

Luizi vazhdoi batutën e tij duke thënë se Shpati pret sqarimin nga Nita, por ajo nuk i’a jep.

Debatet mes Nitës dhe Shpatit nisën mbrëmjen e djeshme, pasi ajo nuk e shpëtoi në zinxhirin e nominimeve.

Marëdhënia e tyre është ende e pa qartë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu