Nevzat Bejta nga Grupi i Musës: Grubi është teneqe, s’matet me karat (VIDEO)

Nevzat Bejta nga Grupi i Musës në një intervistë për Alsat ka theksuar se Artan Grubi është teneqe, dhe se s’matet me karat.

Në pyetjen e gazetares se sa karat është Artan Grubi, a është 24 Karat, Nevzat Bejta tha që Artan Grubi hynë në metalet që smaten me karat siç është hekuri e teneqja etj.

Artan Grubi nuk matet me karatet që maten metalet, por është në një metal që nuk ka karat, siç është hekuri, teneqja etj” theksoi Nevzat Bejta.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu