Nga mimikat gjatë publicitetit e deri tek kundërpërgjigjja ndaj banorëve të BBV, bëhet virale videoja me ‘perlat’ e Arbër Hajdarit

Një video që po qarkullon në rrjet ka të bëjë me Arbër Hajdarin. Ndjekësit kanë krijuar me humor gjithë reagimet e opinionistit të BBVA në një video të vetme.

Kaq është dashur dhe rrjeti ka shpërthyer në të qeshura me perlat e Arbër Hajdarit.

VIDEO:

@migimigi4 Perlat e Arberit #migimigi4 #arberhajdari #luizejlli #zhaklinalekatari #meluizin #shqiptaretneperbote🇦🇱🌍 #viraltiktok #shqipetntiktok #bigbrothervipalbania #greektiktok #kosovatiktok #albaniantiktok #arbanaosmani #kiaratito #efidhedhes #teatrifoni #viralvideo #qeshmelot #qesh #meme #funnyvideos #kristdragot #fypシ゚viral #humor #funny ♬ original sound – Migi Migi


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu