Ngeli Genci, Genci, por Efit nuk i dihet emri i të dashurit, Ilda Bejleri ‘shpërthen’ ndaj finalistes së BBVIP

Ilda Bejleri ishte e ftuar ditën e sotme në finalen e “Fan Club”, ku ka komentuar rrugëtimi ne Efit në shtëpinë e “BigBrother VIP”.

Ajo ka folur me kritika ndaj finalsites, teksa tha se nuk ka qenë transparente me publikun, pasi nuk ka treguar ende kush është i dashuri i saj. Sipas Bejlerit, ajo ka marrë pjesë në një “reality show” dhe duhet të jetë e hapur që publiku ta njohë.

“Efit nuk i dihet emri i të dashurit njëherë, ngeli Genci Genci, çështje kjo? Unë nuk e shoh kurrë këtë popullaritetin e Efit. Është në një reality show. Nuk ka mundësi ta fitojë se dhe ato fansat aty janë familjarë. Ti Luizit i njeh këdo, motrën, nënën, kunatin.”- tha Ilda.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu