Nipi feston ditëlindjen, Jozefina Topalli poston foton e veçantë: Tomasi sot bën 2 vjeç

I vogli i familjes feston sot ditëlindjen dhe s’kishte si të mungonte edhe urimi i gjyshe Jozefinës.

Nipi i ish-kryeparlamentares, Jozefina Topallit, Tomasi feston ditëlindjen e tij të dytë.

Në një postim në rrjetet sociale Topalli ka uruar të voglin me një foto ku Tomasi ka pozuar krah mamit të tij, Megit.

“Sot u be 2 vjec!

Gezuar ditelindjen Tomas!”, shkruan Topalli.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu