Nita thotë se do të fitojë Big Brother-in: Unë e mund Luizin (VIDEO)

Teksa finalja e madhe e Big Brother afron, ethet e banorëve sa vijnë e shtohen. Të gjthë pretendojnë një vend në finale, pse jo edhe fitoren.

Të shtunën prite të shpallet edhe finalisti i katërt. Tre finalistët e parë janë Luizi, Efi dhe Dea.

Ndërsa Nita, Qetsori dhe Kristi janë në garë me njëri tjetrin për vendin e katër në finale.

Gjatë një bisede me Luizin këngëarja nga Kosova, Nita ka shprehur dëshirën e saj të madhe për të qenë në finale, pasi mendon se mund të fitojë Big Brotherin.

Diçka e tillë ka habitur Luizin, i cili mendon se e ka të sigurt fitoren në lojë.

Pjesë nga biseda

Luizi: Seriozisht të gënjen mendja që e fiton?

Nita: Me ty? Po?

Luizi: A seriozisht e ke? Qënke rëndë ti.

Nita: Unë përballë teje fitoj. Kalo në finale njëherë dhe flasim.

Video:

@shqipetonly Si mendoni Nita vs Luizi ?? #luizejlli #meluizin #bigbrotheralbaniavip #bigbrothervipalbania #bbvipalbania #luizkiara #viral #shqip #perty #shqiptaretneperbote🇦🇱🌍 #fyp #fypシ ♬ MTG MALDIÇÃO ETERNA 1.0 (Slowed) – DJ GLK & MC LIPEX


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu