Një “bombë” e fuqishme nga Kosova për partitë në Maqedoni (VIDEO)

Nuk kanë të ndalur deklaratat bombastike nga Kosova për zgjedhjet në Maqedoni. Pas emisioneve të porositura nga partitë në pushtet, së fundmi, në rrjetet sociale po bëjnë bujë dy video nga elita e pavarur intelektuale në Kosovë. Dëgjoni çfarë mendojnë veteranët egazetarisë dhe intelektualët e pavarur nga pushteti i PDK-së në Kosovë dhe BDI-së në Maqedoni:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu