Njerëzit e Putinit mbërrijnë në Maqedoni (FOTO)

Udhëzuesi shpirtëror i presidentit rus Vladimir Putin, prifti Tihon është në Maqedoni.

Ai në Maqedoni është shoqëruar vazhdimisht nga klubi i motoristëve “Ujqërit e Natës”.

Ai vizitoi kompleksin e manastirit në Leshok, dhe nga atje vazhdon për në Ohrit, ku do të takohet me presidentin Gjorge Ivanov dhe disa figura tjera politike dhe fetare të Maqedonisë.

Përndryshe Tihoni është prift i Kishës Ortodokse Ruse dhe është vazhdimisht në shoqërinë e Presidentit të Federatës Ruse.

putins-640x535

2-41

3-24

4-18

5-17

6-12


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu