“Nuk do të marr më pjesë”, Luizi merr vendimin e papritur

Big Brother VIP Live nga shtëpia në Top Albania Radio rikthehet këtë të diel. Jonida Aliçkolli dhe Elona Duro kanë intervistuar Luiz Ejllin, i cili u shpreh se “BBV2” do të jetë kompeticioni i funfit për të dhe nuk do të marrë pjesë as në ndonjë festival dhe të mbahet mend si fitues.

“Për mua fitimi i këtij formati është jetike jo prej pasionit dhe dëshirës… ky do jetë kompeticioni i fundit që do marr pjesë, nuk do marr më pjesë në festivale… kam qejf ta mbyll duke fituar…”, u shpreh Luizi.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu