Nuk ndalen dorëheqjet, ky është kryeshefi i radhës që ia la sot punën Arsovskës

Qyteti i Shkupit, ka mbetur edhe pa kryeshefin ekzekutiv të Ndërmarrjes Publike për Mirëqenien e qeneve endacakë “Lajka” – Shkup, Voislav Dimitrovski, shkruan Alsat.

Edhe ai dorëheqjen e tij e ka paraqitur përmes rrjetit social Facebook, derisa ka radhitur shumë pakënaqësi dhe probleme që thotë se është përballur prej kur e ka marrë detyrën.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu