“O nan ta hënksha zemrën”, Luizi merr mesazhin nga e ëma në New York: Zoti është i madh që të bëri me Oltën

“Big Love” është rubrika më e re në “Big Brother VIP” ku banorët kanë marrë mesazhet e fansave të tyre. Edhe sot ata janë ulur në living dhe kanë lexuar të gjitha mesazhet e shfaqura në ekranin e shtëpisë, por më i surprizuari sot ka qenë Luizi.

Ai ka marrë një mesazh nga nëna e tij.

Përshëndetje çapaçulat e nanës. Jeni shumë të mirë. Zoti ju rujt të tanve dhe Zoti është i madh që bani bashkë Luizin dhe Oltën në një bluze. Më keni knaq nëna e Luizit nga Neë York”, shkruhet në mesazh që ka emocionuar Luizin dhe banorët e tjerë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu