“Oj nanë pse nuk më bëre banane”, Luizi nuk ndal ngacmimet ndaj Jorit, ja çfarë ndodhi mes tyre

Mes Luizit dhe Jorit në shtëpinë e ‘BBV’, ka pasur batuta, ku këngëtari ka ngacmuar modelen, duke i vënë në pah linjat e saj trupore dhe provokimet që ajo bën me veshjet.

Këtë të premte, teksa modelja ka qenë duke ngrënë një banane në verandë, këngëtari i është afruar duke e ngacmuar.

Ai madje është shprehur, duke thënë pse nuk ishte ai vetë një banane.

“Oj nanë pse nuk më bëre banane”,- u dëgjua të thoshte Luizi, i cili më pas u largua nga veranda, teksa banorët e tjerë dhe vetë modelja nisën të qeshnin.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu