Olta: Do shkoj me pushime me Luizin dhe Kiarën. Reagimi i Dorit, për të mos u humbur

Olta në një intervistë për Fan Club u pyet nëse do t’i kalojnë pushimet me Luizin dhe Kiarën. Olta u përgjigj:

“Pse jo mos t’i kaloja pushimet me ata, por duhet të pyes dhe bashkëshortin.”

Në këtë moment, Megi merr në telefon Dorin, i cili i thotë:

“Pse t’i kaloj me ta, unë nuk i kam shokë.”
“Pse mos t’i presim mysafirë o Dori?”, iu përgjigj Olta./


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu