Olta e përlotur: Dua të iki! Armaldo përpiqet ta qetësojë

Pas spektakëlit të djeshëm, Olta ka shpërthyer në lot. Pranë saj u gjend Armaldo. Olta i tha se dëshiron të largohet pasi ndihet shumë e ngarkuar dhe çdo gjë i duket e dhunshme.

Armaldo i ka qëndruar afër, e ka këshilluar dhe i ka dhënë forcë që të mos dorëzohet.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu