Olta Gixhari rrëfehet për herë të parë pas daljes nga BBV2, ky është premtimi i saj

Edhe pse ishte një largim mjaft i papritur për të gjithë publikun dhe banorët e tjerë, ky ishte një vendim i marrë vetë nga Olta, e cila nuk mund ta duronte dot më distancën me djalin e saj, Amarin.

Pas largimit të saj Olta është intervistuar për Fan Club BBV2 dhe është shprehur se pas shumë vitesh kur djali i saj të rritet dhe t’i flasë për këtë eksperiencë do t’i thotë:

“Kur ti erdhe në jetë, mamit i ndryshoi jeta totalisht, la karrierën, la Shqipërinë dhe shkoi në Spanjë për të jetuar. Edhe këtë e lashë për të, më dogji malli. Do lë çdo gjë për ty…”

E pyetur nëse është penduar se është futur në shtëpinë më të famshme në Shqipëri,

Olta u shpreh se do ta ribënte sërish ama premtoi se kjo është hera e parë dhe e fundit që largohet kaq shumë nga familja e saj.

Mes shumë të tjerave është pyetur nëse do t’i kalojnë pushimet me Luizin dhe Kiarën dhe Olta është përgjigjur:

“Pse jo mos t’i kaloja pushimet me to, por duhet të pyes dhe bashkëshortin.”

Në këtë moment, Megi ka pyetur Dorin, bashkëshortin e Oltës, zëri i të cilit dëgjohej në sfond.

Bashkëshorti i Oltës: “Pse t’i kaloj me ta, unë nuk i kam shokë.”

Olta : “Pse mos t’i presim mysafirë o Dori?”


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu