Olta qan për largimin e Kiarës? Fansi i Luizit i kthehet aktores: Ai e nxori bllof

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutuan disa nga ngjarjet më të komentuara të ndodhura në shtëpinë e BBV. E një prej tyre ishte reagimi i Luizit dhe Oltës pas daljes së Kiarës. Olta është përlotur dhe është shprehur se ia ndjen mungesën Kiarës.

Gazmend Ujkashi, i deklaruar tashmë si një fans i lojës së Luizit e komentoi në këtë mënyrë.

“Olta s’po qan për Kiarën aty. Po qan se Luizi ia dështoi skemën. Ajo po priste që pas daljes së Kiarës, Luizi të vazhdonte miqësinë me të, por ai “ia dogji” këtë skemë”- tha ai.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu