Olti Curri reagon ashpër ndaj Arbër Hajdarit: U bë i njohur me dy pako makarona

Opinionisti i “Big Brother VIP Kosova”, Olti Curri, ka reaguar pas debatit të mbrëmshëm të Arbrit me Kiarën. Olti thotë se nuk e kupton se çfarë bën aty Arbëri, një person i cili u bë i njohur me dy pako makarona.

Ndër të tjera, opinionisti shtoi se Arbëri, në treg është futur si bamirës, dhe këto personazhet e famshme i dërgonin pako me makarona e shishe me vaj, kurse tani është kundër tyre.

Kjo nuk është hera e parë që Olti reagon për sjelljen dhe veprimet e Arbrit në “BBVA”.

VIDEO:

@shqipet_london11 #meluizin #kiaratito #luizejlli ♬ original sound – Luizkryefjala


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu