‘Ooo Luiz o yll, Kejvina nuk ndalon së komentuari në foton e Luizit

Luiz Ejlli ka postuar pak më parë në profilin e “Instagram”-it një fotografi të tij, e cila menjëherë ka marrë mbi 100 mijë pëlqime dhe komente pafund. Madje edhe ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Kejvina Kthella, ka komentuar në foton e tij. Fillimisht ajo i ka shkruar që donte bluzën e tij dhe t’ia niste me postë.

Duke parë reagimin e fansave të fituesit të këtij edicioni të BB VIP, modelja e njohur ka vendosur që të lërë disa komente të tjera.

“Aman një foto bashkë, please”, shkruan Kejvina, e cila nga shtëpia më e famshme në Shqipëri u eliminua nga shpulla që i dha Luizit.

Më pas modelja seksi i shkruan: “OOO Luiz o yll”- shkruan ajo.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu