Pak ditë para finales, ja kush u eliminua sonte nga BBV

Në spektaklin e kaluar, u hap një televotim për banorin e preferuar, mes Kristit, Deamishel, Jorit, Nitës dhe Qetsorit.

Nga ky televotim, u përjashtuan Luizi dhe Efi, duke qenë se ata të dy u shpallën dy finalistët e parë.

Banorja e cili u shpall më pak e votuar nga publiku, ishte Jori për këtë arsye ajo u largua përfundimisht nga shtëpia e Big Brother.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu