Pamjet po bëjnë xhiron e rrjetit, çfarë i dha në dorë gjyshja Deas (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme Dea ka hapur kutinë e Pandorës dhe surpriza për të ka qenë një takim me gjyshën e saj, Valin.

Një veprim i dyshimtë i gjyshes, teksa takonte mbesën e saj mbrëmë në Big Brother Vip, ka bërë xhiron e rrjetit.

Ajo i dha diçka në dorë, dhe kjo ngjalli dyshime se mund të kishte qenë letër.

Mirëpo, këto dyshime duket se i ka shuar familja e Dea-s, ku pohuan se ishte një facoletë që ia kishte dhënë gjyshja.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu