Parashikimi i motit për sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Pasdite pritet që të ketë reshje lokale të shiut.

Do të fryjë një e erë e lehtë në drejtim të pjesës veriore të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 12 deri në 21, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 31 de


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu