Partneri u kap me një tjetër dhe fotot bënë xhiron e rrjetit! Ndahet çifti i njohur turk

Aktorja shumë e dashur turke dhe shumë e njohur për publikun shqiptar, Neslihan Atagül, është tradhtuar nga partneri i saj, Kadir Doğulu.

Ai është parë shumë i afërt në shoqërinë e një tjetër femre dhe njerëzit s’kanë ngurruar t’i bëjnë foto, duke ia shpërndarë nëpër media.

Pamjet e tij me një tjetër janë bërë virale dhe duket se e kanë lënduar shumë aktoren turke, që i ka dhënë menjëherë fund marrëdhënies.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu