Pas debateve të ashpra, a do i ftojë Arbrin dhe Zhaklinën në dasmë? Ja si përgjigjet Kiara

Kiara Tito eshte eleminuar nga shtepia e Big Brother ku po ate nate ka marre edhe propozimin nga martese nga Luiz Ejlli qe eshte edhe banori i preferuar i publikut ne loje.

Kiara tashme qe kur ka dal po angazhohet qe te bej tifo per Luizin duke ndihmuar me sa ka mundesi qe ta perkrah qe te fitoj cmimin e madh ne finalen e 6 maj-it.

Kiara Tito ka dhënë një intervistë ekskluzive për rubrikën “Mos i bjer me top” në emisionin “E Diell”.

E pyetur në lidhje me debatet e fundit që pati gjatë spektaklit me opinionistet e “Big Brother VIP”, Zhaklin Lekatari dhe Arbër Hajdari, dhe nëse do i ftonte në dasmën e saj me Luizin, Kiara tha se do i ftojë të gjithë dhe padyshim opinionistet do jenë ndër të ftuarit.

“Unë thashë do i ftoj të gjithë në dasëm kështu që…”– tha Kiara.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu