Pas eliminimit, Kiara dhe Efi bëhen bashkë

Pak kohë më parë Kiara mori informacion nga jashtë dhe u mërzit kur pa që mikesha e saj, Efi i kishte dalë kundër sjelljes së saj ndaj Luizit (rasti te lavamani). Moderatorja u prek dhe tha që nuk e priste nga Efi.

Mirëpo, Kiara u eliminua mbrëmjen e djeshme dhe Efi i është gjendur pranë. Dy vajzat kanë qeshur e biseduar me njëra-tjetrën, teksa Efi ka publikuar dhe një foto krah saj në rrjete sociale.

Kujtojmë se dyshja u bënë mikesha brenda “Big Brother VIP”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu