Pas martesës së Luizit dhe Kiarës, postimi i fundit i Butrintit merr vëmendje

Kiara dhe Luizi janë çifti më i komentuar kohëve të fundit nga mediat rozë. Përveç tyre, i përfshirë ishte edhe ish-i dashuri i Kiarës, këngëtari Butrint Imeri.

Butrinti, gjatë qëndrimit në BBVA, kishte treguar mbështetje për Kiarën, ndërsa shumë postime të tij, kishin krijuar dyshime se ja ka kushtuar asaj.

Ndërsa, së fundmi, Butrinti shfaqet me një vajzë teksa ajo vallëzon me këngën e fundit të tij “Diskoteka”.

Butrinti asnjëherë nuk ka komentuar Luizin, ndonëse ai e ka përmendur në një mënyrë indirekte gjatë qëndrimit në shtëpinë e BBVA.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu