Pas opinionit për banorët e BBV, Zhaklin Lekatari sulmohet papritur në mes të kryeqytetit (FOTO)

Një ditë pasi sulmoi Luizin dhe Kiarën, Zhaklin Lekatari ka rënë pre e një sulmi, mesa duket nga fansat e banorëve, të cilët i kanë thyer xhamat e makinës.

Siç shihet dhe nga fotot, Lekatari është shfaqur e prekur nga ajo që i ka ndodhur, ndërsa pranë saj qëndron një mikeshë që e ngushëllon.

Në vendngjarje kanë mbërritur dhe forca policie, ndërkohë që ende nuk ka një njoftim në lidhje me autorët.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu