‘Pavarësisht si u soll pala tjetër’ Robert Aliaj i flet Kristit për Kejsin

Kristi ka mundur ditën e sotme të komunikojë me babain e tij, Robert Aliaj, i cili i ka treguar dhe njëherë mbështetjen për të vazhduar rrugëtimin në Big Brother VIP

Ndër të tjera, Roberti i ka folur dhe për marrëdhënien e tij me Keisin, duke i thënë se sjellja e Kristit ishte shumë e mirë.

Në lidhje me atë njohjen që bëre aty brenda, e kam vlerësu jashtë mase që ti e kuptove dhe e respektove kohën tënde dhe i dhe një sens asaj lidhjes që krijove aty. E bëre me dinjitet, pavarësisht se si u soll pala tjetër, kjo gjë ty nuk të duhet fare. Ti bëre diçka shumë të bukur, bravo të qoftë!”– tha Roberti.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu