Plas ‘lufta’ midis policisë dhe civilëve në Turqi (VIDEO)

Në video është bërë virale në internet ku tregon disa policë dhe qytetarë Turk të cilët po luftojnë me njëri-tjetërin, por me topa bore.

Kjo video ka marrë shumë komente në internet.

Disa nga komentet shkruanin ‘kështu lufte paçim gjithmonë’.

1 Koment

  1. PIK SE PARI DIKUTIMI IM ESHTE SI KA MUNDESI QE ILIR MUTI META TI JAP NEMNSHTETESIN GJAKATARIT GREK KRY QENIT KASAPIT GREK MJEKER CJAPI JONAUTOLLOSIT SI KA MUNDESI QE TE LIJOET MASKARA SI ILIR META TE KYJHEJE DERIN NE QENGJ POR GREKOMANI MBASI KA PASURIRA KOLOSALE NE GREQI E BERI VERTEM 1QE TA MBAJE ATE PLE I QUAJTUYR KRYEPESHKOP XHELAT I KOMBIT JIONUATALLOSIT NEN SHTESINE PO TE KET NDONJE PATRIJOT NGA SHQIPTARET ORTHODOKS MNOS TOLKERONI QE TJU MAR NEPER KEMBE FUTENI NE VRIMEN E MIUT MBASI QELBI TER KOMBIN ,

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here