“Prit se do i marrësh vesh gjërat”, Efi dhe Dea bëjnë paqe pas finales, përqafojnë njëra-tjetrën

Dea Mishel dhe Efi Dhedhes, i kanë dhënë një përqafim njëra-tjetrës pas eliminimit nga “Big Brother VIP”, dy ish-banoret e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, janë pyetur nga Top Albania Radio, se si ndihen që edhe këtë vit në finale kokë më kokë janë dy djem.

Dea u shpreh se i vjen pak inat, ndërsa Efi nga ana tjetër tha se nuk e ka aspak problem.

Teksa Dea shtoi s’e do ishte bukur dy goca në finale’, Efi ia pret: “Prit se do i marrësh vesh gjërat”.

Pjesë nga intervista:

Gazetarja: Si ndiheni që Shqipëria edhe njëherë dështoi në dërgimin, në pikën më finale të dy vajzave kaq të forta sa ju?

Dea: “Na vjen pak inat me thënë të drejtën, që të paktën të ishte një djalë një vajzë aty”.

Efi:“ Unë me thënë të drejtën nuk po e kam problem fare. Çfarë të mira e desha e mora nga ky Big Brother, nuk ka problem. Fitoftë më i miri dhe dihet kush është, Luiz Ejlli”.

Dea: “Të ishte dy goca do ishte më mirë”.

Efi: “Prit se do i marrësh vesh mbrapa gjërat”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu