Produksioni harron hapur mikrofonat, bëhet virale një video e Olta Gixharit në ‘dhomën e rrëfimit’

Tashmë syrit të publikut nuk mund t’i shpëtojë asnjë detaj në lidhje me ngjarjet apo veprimet që bëhen në Big Brother VIP Albania. Ndonëse reagimet në rrjet janë të shumta, shpesh ka pasur aludime edhe për lojën e aktores Olta Gixhari brenda.

E së fundmi është bërë virale një video, ku në sfond dëgjohet zëri në ‘dhomën e rrëfimit’ dhe Olta.

Zëri që dëgjohet i thotë që të mendohet, gjersa Gixhari thotë se ka menduar po nuk ka asgjë.

Aktorja më tej pyetet nëse është e lumtur e kjo e fundit pohon që po, duke shtuar ‘se kur do bëhet publike’.

Zëri: Më duhet gjë tjetër. Mendohu pak.

Olta: Po, deri tani po. Po pas 2 javësh jepet fiks?

Veç kësaj, gjatë spektakleve nuk janë diskutuar asnjëherë ofendimet dhe gjestet që ka bërë artistja, duke bërë kështu që të spekulohet për një ‘marrëveshje’ me produksionin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @luizkryefjala


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu