“Pse zgjedh rrugën e gabuar”, Luizi për Kiarën dhe Efin: Keni dalë shumë shëmtuar

Luizi i ka thënë Efit që mund të kishte gjetur një mënyrë tjetër për t’u sqaruar me Kiarën. Sipas tij mënyra se si ato debatuan ishte shumë e shëmtuar.

Ai tha se e gjithë shtëpia u vendos në ankth kur ata të tre u bashkuan sërish dhe se të tre ata mund të nxjerrin të gjithë banorët jashtë.

Efi u shpreh se nëse ata të tre nuk bashkepunojnë nuk do e arrijnë dot këtë gjë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu