Real Madrid – Ronaldo, vjen lajmi bombë nga Spanja

Zinedine Zidane është rikthyer në stolin e Real Madridit, për ti udhëhequr mbretërit drejtë sukseseve të ardhshme, shkruan Gazeta inFokus.

Sipas La Sexta, kur Perez telefonoj Zidane, francezi është informuar tek Cristiano Ronaldo në lidhje me rikthimin e tij dhe portugezi është përgjigjur se ai dëshiron të rikthehet.

Kjo e bëri qe Zidane të pranoj rikthimin. Dyshja Zidane-Ronaldo dëshirojnë ti përjetojnë sërish kohët e arta.

Se a do të ndodhë bashkimi Zidane – Ronaldo mbetët të shihet gjatë verës./Gazeta inFokus/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here