Real Madridi pritet ta zyrtarizojë sot Mbappen

Real Madridi do të njoftojë këtë të hënë nënshkrimin e kapitenit të skuadrës franceze Kylian Mbappé. Ylli në largim i PSG-së do të nënshkruajë kontratë 5-vjeçare me kamionët e Evropës.

Prezantimi i sulmuesit pritet pasi Franca të kryejë misionin e saj në Kampionatin Evropian.

Mbappé synon t’i përkushtohet ekskluzivisht përzgjedhjes së tij në ditët në vijim dhe në korrik pritet të bëhet prezantimi i tij në Madrid./Indeksonline/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu